» Zapisy

SZUKASZ PRZEDSZKOLA W BYDGOSZCZY? POZNAJ DOBRE PRZEDSZKOLE

Nasze przedszkole to nie tylko kolorowy budynek ze stołówką i salami zabaw. To placówka, gdzie rozwija się ciekawość, kreatywność, umiejętności społeczne i pasje przyszłych liderów świata.

Wierzymy, że każde dziecko zasługuje na nie tylko „dobry” start, ale na start pełen wyjątkowych możliwości. Kolorowe i interaktywne zajęcia z naszymi doświadczonymi nauczycielami sprawią, że nauka stanie się fascynującą przygodą pełną odkryć, eksperymentów i artystycznych wyzwań.

W dobrym przedszkolu miejsca szybko się zapełniają, więc zapisz swoje dziecko już dziś Wypełnij zgłoszenie

ZOBACZ CO OFERUJE NASZE PRZEDSZKOLE W BYDGOSZCZY

JĘZYK ANGIELSKI

Wiemy, jak sprawić, by najmłodsi nie czuli się wyobcowani przy nauce języka obcego. Dlatego oferujemy FUNtastyczne zajęcia języka angielskiego, po których Twoje dziecko powie “CHCĘ WIĘCEJ”, a dokładniej “GIVE ME MORE”.

PROGRAM WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Twój maluch nie musi uczestniczyć w MAM TALENT, by odkrył swój NATURALNY TALENT. Poprzez unikatowy program wychowania przedszkolnego dostosowany do 3,4 i 5 latków zaszczepimy w nim głód wiedzy, który ciężko będzie nasycić.

EDUKACJA MOBILNA

INNOwacja nie oznacza nauki INNEJ, ryzykownej. Oznacza wyjście poza schemat standardowych zajęć z malowankami i leżakowaniem w tle. Podczas zajęć z Photonem i Bee-bot’em uczymy jak poruszać się po mapie kodów i programowania bez nudów i obijania.

OPIEKA PSYCHOLOGICZNA

Słowo “psychologiczna” nieprzypadkowo zawiera w sobie frazę “logiczna”, bo właśnie w ten sposób – poukładany i klarowny wspieramy dzieci. Kładziemy nacisk na rozwój we własnym tempie. Nie gonimy z materiałem. No, chyba że chodzi o zabawę w berka, wtedy gonimy czym prędzej.

OPIEKA LOGOPEDYCZNA

U nas nie ma mowy o tym, by chować język za zębami. Rozwiązujemy splątany język i dajemy dzieciom powód i narzędzia, dzięki którym pracują one nad wyrażaniem słów i przede wszystkim siebie, w zgodzie z tym jak widzą świat.

MONITORING

Oko człowieka nie wszystko wypatrzy, dlatego też wspieramy się monitoringiem, który zapewnia dzieciom wyższy poziom bezpieczeństwa. Dzięki niemu trzymamy rękę na pulsie. Pod okiem takiego opiekuna nie ma mowy, by jakieś problemy schowały się w cieniu.

URODZINKI

Mamy pomysł na to, jak sprawić, by dzieci nie nudził się gdy za oknem buro i ponuro, ponieważ zorganizujemy im najlepsze UROdziny pod słońcem. Przekąski, zabawy, konkursy, loterie no i świetna zabawa z rówieśnikami.

FOTOGRAF

Fotografie to kalki wspomnień, które pozwalają nam przeżywać cudowne momenty jeszcze raz. Z nami złapiesz te chwile, ponieważ robimy fokus i fotografujemy to co w życiu Waszych dzieci ważne. Zabawy, urodziny, wycieczki. Wszystko to znajdzie się w Waszym albumie.

WYCIECZKI

Wybieramy się razem z dziećmi do świata, gdzie Pani mrówka, biedronka i stokrotka zabawiają nas atrakcjami. I nie mówimy tu o sklepach. Nasze wycieczki pozwalają dzieciom zobaczyć, dotknąć i poczuć otaczającą ich naturę.

TEATRZYKI

Nie trzeba kończyć szkoły filmowej, by poczuć, jak na scenie rosną skrzydła. Dlatego organizujemy występy rodem z desek teatru, gdzie każdy maluch może poczuć się gwiazdą kina akcji i rozwijać swoją pewność siebie.

PLAC ZABAW

Zdobywamy szczyty, eksplorujemy stanowiska archeologiczne i bujamy w obłokach. I to wszystko na terenie przedszkola, a dokładniej placu zabaw i terenie rekreacyjnym, na którym dzieciaki mogą szaleć do woli.

JAK WYGLĄDA PRZEDSZKOLE? ZOBACZ GALERIĘ

Ocena ★★★★★
w Logo Google Moja Firma

NIE UFAJ NA SŁOWO - ZOBACZ OPINIE O NAS!

Jestem bardzo zadowolona z placówki. Kontakt z dyrekcja, Ciociami bez zarzutu. Zawsze miały czas na rozmowę z rodzicami.
Synek bardzo zadowolony z zajęć.
Zajęcia bardzo kreatywne, rozwojowe, w przyjaznej atmosferze.
Polecam z całego serca!

Ania D

Świetnie wyposażone sale. Pyszne jedzonko dzieci bardzo zadowolone. Panie pracują z zamiłowaniem. Grupa specjalistów, która jest bardzo ważna można skorzystać od ręki. Przedszkole się cały czas rozwija. Polecam dla wszystkich dzieci a w szczególności dla dzieci z niepełnosprawnością, które otrzymają należytą pomoc.

Paulina Smykowska

Polecam! Dziecko od samego początku w przedszkolu i nigdy nie mieliśmy problemów. Ciocie miłe, zawsze udzielające odpowiedzi lub informacji. Plus za Monitorig.

Aśka Fluder

GDZIE SIĘ MIEŚCIMY?

Niepubliczne Przedszkole „Dobre Przedszkole” w Bydgoszczy

ul. Pestalozziego 15
85-095 Bydgoszcz

ILE KOSZTUJE CZESNE I CO ZAWIERAJĄ PAKIETY?

Pakiet STANDARD
1120 zł

Pakiet PREMIUM
1800 zł

Grupa Adventure
2000 zł

realizacja podstawy programowej

Tak

Tak

Tak

zajęcia ogólnorozwojowe

Tak

Tak

Tak

angielski codziennie 15/30min

Tak

Tak

Tak

kuchcikowo

Tak

Tak

Tak

zmysłowe rozwijanki

Tak

Tak

Tak

mały naukowiec

Tak

Tak

Tak

mały ogrodnik

Tak

Tak

Tak

bajkoterapia

Tak

Tak

Tak

tańce wygibańce

Tak

Tak

Tak

kodowanie na dywanie (magic box, photon, bee-bot)

Tak

Tak

Tak

kynoterapia

Tak

Tak

Tak

Hip – Hop

Tak

Tak

Tak

monitoring

Tak

Tak

Tak

dostęp do wszystkich specjalistów (psycholog., ped.spec., logopeda)

Tak

Tak

Tak

wyżywienie

Tak

Tak

Tak

pobyt dziecka od 6:30-17:00

Tak

Tak

Tak

potyczki logopedyczne (zajęcia grupowe z logopedą)

Nie

Tak

Tak

j. hiszpański

Nie

Tak

Tak

alpakoterapia

Nie

Tak

Tak

zestaw zdjęć z sesji Bożonarodzeniowej

Nie

Tak

Tak

ulga dla rodzeństwa w kwocie 150 zł na dziecko

Tak

Tak

Tak

wpisowe uiszczane jednorazowo w kwocie 400 zł na cały okres pobytu dziecka w przedszkolu

Tak

Tak

Tak

Orzeczenia/opinie
od 300 zł

– dzieci z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego z Autyzmem w tym zespołem Aspergera oraz niepełnosprawnościami sprzężonymi- pobyt w przedszkolu 300zł/mc
– dzieci z pozostałymi orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego- pobyt w przedszkolu:

pakiet STANDARD 500

– dzieci z opinią o potrzebie Wczesnego Wspomagania Rozwoju- realizacja opinii w pakiecie STANDARD i PREMIUM. Opłata nie wpływa na koszt czesnego.

Ulgi w opłatach czesnego:
Przy zapisie 2 lub więcej dzieci, miesięczne czesne jest obniżone o 150zł na każde dziecko przedszkolne.

NIE CZEKAJ I ZAPISZ DZIECKO JUŻ DZIŚ!
ZOSTAŁY OSTATNIE MIEJSCA

opłata rekrutacyjna – 400zł