» Edukacja mobilna

EDUKACJA MOBILNA

Przyśpieszony rozwój z MobilOne – Edukacja mobilna

W dzisiejszym świecie edukacja mobilna to istny wehikuł czasu, który przenosi do przyszłości. To odpowiednik DeLoreana z kultowego filmu Powrót Do Przyszłości, ponieważ dzięki niej wprowadzamy dzieci w fascynujący świat programowania i robotyki.

Zdolność kodowania stoi dziś na równi z umiejętnością czytania i pisania, co widać na każdym kroku.

Wykonaj razem ze swoim dzieckiem krok ku szybszemu wejściu w fascynujący świat robotyki.

Dlaczego warto rozpocząć edukację mobilną już teraz?

• Kreatywność: Dzieci, ucząc się programowania, rozwijają kreatywność, tworząc swoje wirtualne światy i ożywiając własne pomysły. To taka magiczna różdżka, która daje im moc stworzenia czegoś zupełnie nowego.
  • Umiejętności przyszłości: W erze szybkiego rozwoju, poznanie technologii i zrozumienie języka programowania to klucz do otwarcia drzwi przyszłości. Nasze zajęcia pomagają dzieciom przygotować się do ścieżki sukcesu w świecie pełnym cyfrowych możliwości.
  • Zabawa i nauka: Łączymy programowanie z opowiadaniem, aby nauka była równie przyjemna, co rozwijająca. Nasze zajęcia to magiczna opowieść, w której dzieci są zarówno bohaterami, jak i twórcami swojego własnego cyfrowego świata.

Jak uczymy?

Wykorzystujemy sztukę opowiadania. Tworzymy magiczne historie, które prowadzą dzieci przez świat kodowania.

Każde zadanie to nowy krok w fascynującej podróży, gdzie każde dziecko staje się małym programistą.

Z czego składają się zajęcia?

Spotkania z Photonem

Przygoda z naszym przyjacielem Photonem wprowadza dzieci w podstawy programowania. To odpowiednik ekscytującego spaceru po krainie cyfr i kodów.

Bee-botowy balet

Zaklęte w tańcu Bee-botów dzieci, uczą się logicznego myślenia, planowania i rozwiązywania problemów. To swoista podróż, gdzie każdy krok to krok w stronę rozwoju umiejętności programistycznych.

Kreatywne projekty cyfrowe

Dzieci projektują i tworzą własne cyfrowe dzieła sztuki, łącząc wiedzę z kreatywnością. To odpowiednik magicznego atelier, gdzie każdy maluch jest artystą cyfrowego świata.

Co czeka na Waszych milusińskich?

• Tajemnicza przygoda: Połączenie zabawy z nauką programowania i robotyki to jak otwarcie magicznego pudła możliwości dla przedszkolaków.
  • Rozwój: Twoje dziecko staje się małym twórcą przyszłości, gotowym na zdobywanie nowych, fascynujących umiejętności.
  • Niezapomniana podróż: Która rozkwita w kreatywnych rękach małych geniuszy, zainspirowanych do odkrywania nieskończonych możliwości nowoczesnej edukacji.