» Urodzinki

URODZINKI

Jupileusz – Urodzinki dla najmłodszych

Dzieci uwielbiają urodziny i to nie tylko ze względu na prezenty. To dlatego, że to czas, w którym mogą bawić się z rówieśnikami.

W naszym przedszkolu organizujemy urodziny, które są dla dzieci czymś więcej niż imprezą.

To czas, w którym spełniają się ich najskrytsze marzenia.

Po co organizować urodziny w przedszkolu?

• Rodzic nic nie płaci: Organizacja urodzin dla dziecka w przedszkolu to dobre rozwiązanie i dla dziecka i rodzica. Dlaczego? Ponieważ rodzic nic za to nie płaci.
  • Huczna zabawa: Przyjęcie będzie huczne i będzie obfitować w przepyszne smakołyki, niezapomniane zabawy i konkursy.
  • Czas na integrację: Impreza urodzinowa to nie tylko zabawa, to również sposób na integrację grupy. To wtedy rodzą się nowe przyjaźnie, zacieśniają relacje, a to wszystko w akompaniamencie dobrej zabawy i nauki.

Jak organizujemy urodzinki?

Nasze przedszkole oferuje nie tylko profesjonalną opiekę, ale także magiczne urodzinowe przyjęcia.

Zabawy tematyczne, kreatywne warsztaty i słodkie niespodzianki sprawią, że cała sala będzie przepełniona pozytywną energią.

Z czego składają się urodzinki?

Poczęstunek

Tort i słodycze to norma na przyjęciach urodzinowych. Ale nie tylko słodyczami dziecko żyje. Na poczęstunek składają się również kolorowe i zdrowe przekąski z warzyw oraz owoców, które przekonają nawet największych niejadków do spróbowania czegoś nowego.

Zabawy

To odpowiednik przygody uśmiechu na urodzinowym horyzoncie. Zabawa w chowanego, berka, ciuciubabkę. Uczymy przez zabawę i bawimy, ucząc. To świetna okazja do tego, by Twoja pociecha poczuła się tego dnia wyjątkowo. ALE UWAGA! Nie obiecujemy, że tego dnia będzie chciało wrócić do domu!

Konkursy

Urodzinowy festiwal zabawy nie może obejść się bez konkursów i loterii. To świetna okazja do tego, by aktywizować dzieci, które najwięcej czerpią właśnie z ruchu. W ten sposób zapewniamy uśmiechnięte oblicza w urodzinowym tańcu radości.

• Prezenty: Każdy jubilat otrzyma moc urodzinowych życzeń i prezent, który sprawi, że nawet najciemniejszy dzień rozświetli się światłem uśmiechu.
  • Smakoteka: Na przyjęciu będzie nie tylko coś na słodko. Dbamy o to, by urodzinowy catering zapewniał również witaminowe bomby smaku.
  • Fiesta i sjesta: Na przyjęciu będzie czas na zabawy, konkursy, ale i odpoczynek, tak by dzieci wróciły do domu przepełnione pozytywną energią.