» Plac zabaw i teren rekreacyjny

PLAC ZABAW I TEREN REKREACYJNY

Plac zabaw i teren rekreacyjny pełen czarów i uśmiechów

W zdrowym ciele zdrowy duch i mały zuch. Dlatego też podwórka naszych przedszkoli wyposażone są w bezpieczne place zabaw, na których dzieci mogą hasać do woli.

Nasza kreatywna dżungla zjeżdżalni, huśtawek i obszarów do radosnych zabaw to miejsca, w których Twoja pociecha poczuje się wolno.

Dlaczego to takie ważne?

• Odkrywanie świata przez zabawę: Nasz plac zabaw to magiczne miejsce, gdzie maluchy uczą się odkrywać świat poprzez kreatywną i radosną zabawę.
  • Rozwijanie umiejętności społecznych: Tutaj maluchy nie tylko bawią się, ale także uczą się współpracy, dzielenia się zabawkami i budowania przyjaźni, co jest kluczowe dla ich rozwoju społecznego.
  • Śmiech to najlepszy nauczyciel: Na placu zabaw dzieci uczą się, że śmiech to najlepszy nauczyciel, a każda przygoda staje się szkołą pełną radości i nauki.

Dlaczego plac zabaw?

Na placu zabaw dzieci uczą się poprzez doświadczanie. Doświadczanie i odkrywanie jak w zgranej ekipie maluchów można zamienić każdą z pozoru zwyczajną chwilę w niezapomnianą przygodę.

Nasze place zabaw wyposażone są w bezpieczne wyposażenie i otoczone ogrodzeniem. Dbamy nie tylko o rodzaj huśtawek i zjeżdżalni, ale również materiał, z jakiego zostały wykonane, by radosne harce nie skończyły się bolesnym kuku.

Z czego składają się zajęcia na placu zabaw?

Kreatywność

Maluchy rozwijają wyobraźnię poprzez zabawę na placu, gdzie każdy kamień może być skarbem, a każda huśtawka magicznym pojazdem.

Zabawa pełną parą

Zabawa na placu to nie tylko ćwiczenia, to wielka dawka energii, która sprawia, że maluchy są pełne wigoru i gotowe na kolejne wyzwania.

Nauka poprzez ruch

Na placu zabaw dzieci uczą się przez ruch, rozwijając swoje zdolności motoryczne i zdobywając nowe umiejętności poprzez interaktywne gry.

• Przyjaciele na zawsze: Na placu zabaw czeka na maluchy możliwość zawarcia przyjaźni na całe życie, bo przecież najlepszym towarzyszem zabawy jest przyjaciel.
  • Nauka przez uśmiech: Nasze place zabaw to miejsca, gdzie nauka staje się przyjemnością, a każdy uśmiech malucha to dowód na rozwijające się umiejętności.
  • Bezpieczne przygody: Na placu zabaw na każde dziecko czeka bezpieczne środowisko na odkrywanie ekscytujących przygód, które kształtują charakter i uczą cieszyć się każdą chwilą.