» Język angielski

JĘZYK ANGIELSKI

YESteś wielki – Język angielski dla najmłodszych

3-, 4- latki to niekończące się źródło energii. Biegają, skaczą, śpiewają, bo tak poznają świat. Pozwól im EXPLORować, a przy okazji bawić się językiem angielskim, by nauka była ciekawsza niż programy Discovery Channel.

Wyobraź sobie swojego malucha płynącego przez krainę magicznej wyobraźni, gdzie bez wysiłku wyraża swoje myśli w tym uniwersalnym języku.

Ta magiczna podróż zaczyna się teraz, a my znamy zaklęcia dla językowego rozwoju.

Dlaczego angielski, pytasz?

• Potęga podróży: Angielski to klucz do otwierania drzwi dookoła świata. Dzięki niemu Twoje dziecko będzie mogło komunikować się z przyjaciółmi z każdego zakątka planety.
  • Czas na przygodę: Od książek po kreskówki, filmy, gry – angielski to język niekończących się przygód! Pozwól swoim dzieciom zanurzyć się w świat, gdzie każda historia to nowy skarb do odkrycia.
  • Coś więcej niż słówka: Wiesz, że nauka angielskiego stymuluje umysł? To jak superbohaterska peleryna, która, pomaga myśleć, rozwiązywać problemy i tworzyć.

Jak uczymy angielskiego?

W tej ekscytującej podróży angielskie słowa są jak kolorowe kropki na mapie, a nauczyciel jest przewodnikiem, który pozwala je połączyć.

Język nie jest tutaj ani za łatwy, ani za trudny – jest jak układanka, której elementy stają się kamieniami milowymi w rozwoju najmłodszych.

Z czego składają się zajęcia?

Piosenki i rymowanki

Które stają się nie tylko melodyjnymi frazami, ale sprawiają, że nauka staje się symfonią zabawy i edukacji. Dzieci bawiąc się w grupie, uczą się całych zwrotów poprzez powtarzanie dźwięków, co rozwija nie tylko zdolności językowe, ale również wyobraźnię, koordynację ruchową i umiejętności społeczne.

Udawanie codziennych sytuacji

To odpowiednik teatralnej sceny, gdzie dzieci wcielają się w role świata wokół nich. Symulacje domu, sklepu czy wycieczki to nie tylko zabawa, ale też sposób na olbrzymią motywację do poznawania świata poprzez język obcy.

Zabawy i bajki

To nie tylko narzędzia, ale magiczne klucze, które otwierają drzwi do pełnego zanurzenia w obcojęzycznym świecie. To jak podróż przez krainę słów, gdzie każdy krok to emocja, a każde zdanie to przygoda. Dzięki nim dzieci rozwijają się holistycznie, z większą motywacją do nauki, głębszym zainteresowaniem językiem i solidnymi podstawami do osiągnięcia biegłości w przyszłości.

• Zajęcia pełne zabawy: Nasze lekcje sprawiają, że nauka staje się przyjemną przejażdżką! Z grami, piosenkami i aktywnościami Twoje dziecko nawet nie zauważy, że jest w środku edukacyjnej podróży.
  • Kreatywne wyprawy: Angielski otwiera drzwi do kreatywności. Po zajęciach zobaczysz, jak Twoje dziecko maluje swoje myśli słowami, wyrażając pomysły z fantazją i wyobraźnią.
  • Katalizator pewności siebie: Nasz program jest zaprojektowany, aby pielęgnować pewność siebie. Twój maluch będzie śmigać przez życie z językową pewnością.